soutez_disk_elite_portable.png

Soutěž o 1TB externí disk Āsome Elite Portable

Chcete získat špičkový externí disk značky ASOME?

Stačí, když během vyhrazeného termínu správně zodpovíte soutěžní otázku, vyplníte kontaktní údaje a budete mít štěstí ve slosování.

Soutěž byla ukončena!

Výsledky za duben najdete níže na stránce


Podmínky soutěže

  • Organizátorem soutěže je společnost ZONER software, a.s.
  • Účastníkem soutěže je každá fyzická nebo právnická osoba, která v době trvání soutěže splní podmínky soutěže, a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu soutěže) odpoví na soutěžní otázku.
  • Soutěží se o Externí disk ASOME Elite Portable s kapacitou 1 TB (M,2 s připojením USB-C SuperSpeed+ 10 Gbps... více).
  • Vyhodnocení soutěže proběhne 25.4. 2022. Výherce bude o výhře informován na kontaktní e-mail, popřípadě telefonicky. Pokud se výherce neozve do 5 pracovních dnů od jeho kontaktování, jeho výhra propadá a ztrácí na ni nárok. Výhra bude předána nejpozději do 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti ZONER software, a.s., velkoobchodní partneři, barteroví partneři a zákaznické účty s individuálními cenami domén a hostingových variant.
  • Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly.
  • Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou či alternativně plnit finanční hotovostí. Společnost ZONER software, a.s. si vyhrazuje právo pravidla soutěže a tento herní řád kdykoliv dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakéhokoli soutěžícího, který by porušil pravidla soutěže, nebo u kterého by vzniklo podezření, že tato pravidla či podmínky porušil či jakýmkoliv jiným způsobem se snažil obejít či manipulovat systém soutěže.

Vyhlášení výsledků soutěže

Vítězem soutěže o SSD disk ASOME za duben 2022 se stal:

Petr J. z Hradce Králové

Gratulujeme!